Психологічна безпека для здобувачів вищої освіти всіх рівнів є важливою складовою їхнього успіху та здоров'я. Психологічна безпека означає стан емоційного, психологічного та соціального комфорту, який дозволяє здобувачам почувати себе захищеними, впевненими та здатними до вирішення проблем. Для здобувачів вищої освіти це означає створення сприятливого навчального середовища, де вони можуть вільно виражати свої думки, відчуття та переживання, не боячись осуду чи агресії.
Психологічна допомога здобувачам вищої освіти доступна через спеціалізований центр психологічної підтримки:
Психологічна безпека також передбачає наявність підтримки від викладачів, співстудентів та адміністрації у разі стресових ситуацій, а також належну увагу до психологічного благополуччя і самопізнання. Забезпечення психологічної безпеки здобувачів сприяє їхньому успіху в навчанні, підвищує мотивацію та робить процес освіти більш ефективним та приємним.
- Наказ № 359 від 27.06.2024 Про здійснення освітнього процесу у 2024/2025 н.р.
- Пам’ятка дій науково-педагогічного персоналу, працівників університету, здобувачів освти при оголошенні сигналу “Повітряна тривога” (Додаток 1)
- Про затвердження Пам`ятки дій при оголошенні сигналу Повітряна тривога
- Про роботу університету в умовах воєнного стану
- Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами
- Рекомендації про проведення бесід з здобувачами вищої освіти
- Про недопущення колабораційної діяльності
- Інформація щодо розміщення найпростіших укриттів в ДДТУ
- Пам’ятка дій мешканців гуртожитків ДДТУ при оголошенні сигналу “Повітряна тривога” (Додаток 2)
Психологічну підтримку можна отримати, зателефонувавши за номером 55-22 з 11:00 до 19:00 у будні. Національна психологічна асоціація надає консультації як по телефону, так і через відеозв'язок. Ця послуга доступна для всіх жителів України за номером 0 800 100 102.